Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak

Zlecenia produkcji za granicą

Czasem może być tak, że Państwa firma ma ideę lub projekt produktu który mógłby zdobyć rynki.  Jednak budowa całej infrastruktury i linii produkcyjnej dla waszego produktu może zabijać świetną ideę. Dajemy Państwu rozwiązanie tego problemu poprzez realizację waszego projektu np.  na zasadach OEM.

Original Equipment Manufacturer, OEM (dosłownie Producent Oryginalnego Wyposażenia) – przedsiębiorstwo sprzedające pod własną marką produkty wytworzone przez inne firmy. Termin jest mylący, gdyż OEM nie zawsze jest wytwórcą, a nawet nie jest producentem, lecz czasem tylko sprzedawcą sprzętu dla użytkownika końcowego, choć zdarza się też, że jest jego projektantem.

Państwa firma jest projektantem natomiast reszta procesu produkcji może zostać nawet w całości zrealizowana przez fabrykę partnera zewnętrznego, który ma  całą odpowiednią technologię, infrastrukturę, kadry i i doświadczenie.  Koszty wdrożenia produkcji w fabryce, która ma już gotowy park maszynowy są wielokrotnie niższe niż rozpoczynanie produkcji na własną rękę. Więc dużo szybciej można zrealizować ideę – często nawet o wiele lat szybciej. 

Nasza firma zajmie się znalezieniem dla Państwa właściwego partnera biznesowego i będzie nadzorować proces współpracy w uzgodnionym ze zleceniodawcą zakresie. Taka firma może być formalnym producentem lub można ustalić inne zasady współpracy.

Z takim producentem nasi prawnicy negocjują warunki kontraktu, który zabezpiecza Państwa prawa autorskie i nadzorują proces produkcji – sprawdzają czy Państwa prawa autorskie są one w istocie respektowane. W zakresie nadzoru praw autorskich zapewniamy wsparcie także wyspecjalizowanej agencji.

Dodatkowo zaletą podjęcia takiej współpracy jest fakt, że twój pomysł staje się światowy. Jest możliwość, że szybciej trafi na światowe rynki na zasadach uzgodnionych z autorem.

Możliwe jest zorganizowanie ochrony patentowej dla Państwa  projektu na całym świecie .

Można też zgłaszać swoje usprawnienia i pomysły do produktów fabryk azjatyckich np. jeśli chcecie Państwo kupić pewną ilość ich produktu, ale go zmodyfikować – usprawnić lub nadać markę - to wszystko jest możliwe często do uzgodnienia. 

produkcja elektroniczna za granica produkcja automatyczna za granica produkcja specjalna za granica