Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak

Materiały budowlane

Współpracujemy z firmami budowlanymi  i remontowymi w zakresie organizacji materiałów budowlanych,  konstrukcyjnych jak i innych np. termoizolacyjnych, farb itp. na zagraniczne i krajowe place budowy.  Zapewniamy pełną logistykę dostaw lub częściową realizację trudno osiągalnych w Polsce materiałów. W okresach chwilowych braków na rynku pewnych materiałów możemy uzupełniać ich braki. Działo się tak w poprzednich latach między innymi  z pustakami ceramicznymi, których produkcja w Polsce nie nadążała za popytem. Od tej pory mamy umowy współpracy z niemieckimi producentami.  

Możemy też organizować dostawy dla polskich firm budowlanych i remontowych realizujących swoje prace poza granicami kraju. Takim firmom możemy zapewnić wsparcie naszych zagranicznych branżowych koordynatorów. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu logistycznemu naszej firmy możemy zapewnić dostawy maszyn i materiałów budowlanych nawet na odległe budowy.  Możemy organizować też na tych odległych placach budowy miejscowy personel pracowników fizycznych i inżynierów.

Pomagamy też w zdobyciu zleceń budowlanych dla polskich firm na rynkach europejskich i poza nimi.

Ponadto importujemy wszelakie materiały budowlane oraz kamienie, drewno szlachetne, konstrukcyjne, gotowe domy drewniane, szkieletowe i kontenerowe.  Istnieje możliwość kompletnej realizacji budów w Polsce realizowanych modułowo lub klasycznie przez zagraniczne firmy budowlane. W takich przypadkach organizujemy współpracę  niezbędnych czynników osobowych polskich takich jak inspektorzy nadzoru z firmami zagranicznymi.

Wszelkie usługi oferujemy na zasadach kontraktowych ze wsparciem prawnym kooperujących z nami międzynarodowych kancelarii prawnych. Każdy temat uzgadniamy szczegółowo z klientem z zachowaniem zasad pełnej dyskrecji. Importy i eksporty mogą być realizowane według wielu schematów współpracy w zależności od potrzeb klienta.  Zawsze się staramy aby współpraca z nami była opłacalna dla klienta. Czasem udaje się organizować dostawy ze źródeł krajowych od naszych zaprzyjaźnionych partnerów w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Jesteśmy elastyczni i otwarci na każdą współpracę - import materiałów budowlanych był podstawą rozwoju działu importowego naszej firmy więc do branży budowlanej mamy duży sentyment.

Także import kontraktowy maszyn budowlanych i drogowych pochodzących z aukcji oraz placów na całym  świecie jest tym co możemy zaoferować branży budowlanej.  Codziennie dostajemy wiele nowych ofert takich maszyn i urządzeń. 

materialy budowlane budowlana technologia budowlane technologie scian budowlane szalunki do betonu