Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Piątek
5 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Ochrony
Środowiska
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobrociech, Dobromir,
Dobrymir, Nikanor, Waleria, Walter

Do końca roku zostało 210 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Aukcje maszyn

Nasza firma posiada bardzo wiele ciekawych sposobów na znalezienie bardzo atrakcyjnych ofert sprzętu budowlanego, ciężkiego, maszyn i innych zwykłych i niezwykłych pojazdów ( np. zabytkowych).  Rzadko spotykana jest w Polsce proponowana przez nas forma dokonywania zakupów na bezpośrednich i internetowych aukcjach celnych i organizowanych przez wyspecjalizowane firmy. 

Na takich aukcjach można kupić wcześniej ją oglądając prawie każdą maszynę w bardzo atrakcyjnej cenie. I co najważniejsze klient sam podejmuje decyzję ile za taką maszynę chce zapłacić. Nasza firma zapewnia oczywiście pełną obsługę takich transakcji z możliwością finansowania zakupu np. przez leasing lub kredyt.

Oczywiście dostarczamy też klientom maszyny i urządzenia w klasyczny sposób poprzez dokonywanie zakupów na tzw. placach z całego świata – najczęściej jednak z Europy.  Czasem pozyskujemy oferty prywatne zwłaszcza w zakresie pojazdów zabytkowych i  samochodów. 

Specjalizujemy się w pojazdach specjalnych. Posiadamy siatkę technicznych przedstawicieli w całej wymaganym obszarze , którzy dają wsparcie klientom przy realizacji zakupów.  Organizujemy pełną logistykę dostaw i przejazdów. 

Pompy do betonu aukcja Aukcje maszyn w europie aukcja kombajn aukcja palownice aukcja USA LAS VEGAS aukcje maszyn2 Aukcje masyzn1 aukcje