Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak

Elektronika

Nasza firma od 1989 specjalizuje się we wprowadzaniu na Polski rynek nowatorskich systemów elektronicznych. Jest to rynek w którym najlepiej się czujemy. Wszystko co jest związane z nowymi technologiami w branży elektroniki, automatyki i informatyki  jest dla nas nie tylko pracą ale i pasją.

Importujemy nie tylko technikę specjalną – opisaną w innym dziale. Wielu z naszych klientów jest zainteresowanych bardzo prostymi modułami elektronicznymi czy elektrycznymi. Nasza firma organizuje dla klientów produkcję potrzebnych modułów lub po prostu kupuje podzespoły lub moduły na zamówienie. Oczywiście realizujemy też zakupy kompletnych produktów elektronicznych.

Jesteśmy w stanie pozyskać dostawcę prawie każdego produktu z dowolnego rynku światowego, najczęściej importujemy elementy elektroniczne z Azji.  Jednak bardzo wysokiej jakości gotowe produkty są produkowane w Europie oraz USA, z tymi rynkami też warto współpracować. Staramy się zawsze zachęcać naszych klientów do szerszego spojrzenia na światowy rynek. 

Bardzo chętnie uczestniczymy w imporcie produktów do branż specjalistycznych takich jak jachting, lotnictwo, kolejnictwo i wojsko. Są to branże z którymi mamy od lat dobry kontakt i wiedzę poprzez naszych współpracowników i partnerów.

Bardzo ciekawą drogą podejmowaną przez wiele polskich firm jest produkcja za granicą na zasadach OEM. Można w ten sposób kupić gotowy produkt i wprowadzić go na Polski rynek pod własną marką i logo. Można w produkcie dokonać własnych innowacji, np innowacji designu obudowy. Można też w pełni zrealizować produkcję wymyśloną od podstaw, czyli autorską, i zagwarantować sobie umową, że fabryka będzie robiła ten produkt tylko dla tego klienta.

Zresztą możliwości kooperacji jest tyle co pomysłów. Jeśli macie Państwo ideę my jesteśmy w stanie ją zrealizować. Możemy zagwarantować Państwu umową ochronę tajemnicy i pomóc we wdrożeniu ochrony intelektualnej waszego produktu czy pomysłu. Współpracujemy z kilkoma kancelariami prawnymi i rzecznikami patentowymi międzynarodowymi i krajowymi. Dzięki naszym kontaktom i współpracownikom jesteśmy też w stanie niektóre projekty wesprzeć finansowo lub po prostu pozyskać ich kredytowanie albo dotacje.

 
produkty elektroniczne elektronika oslony wodoszczelne elektronika solarna elektronika satelitarna elektronika z USA