Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak

Technika specjalna

Niektóre produkty wymagają zastosowania technologii, które nie są dostępne w sposób ogólny. Jednak nawet technologie kosmiczne i wojskowe są z czasem udostępniane przemysłowi.

Nasza firma ma dobre kontakty ze światem akademickim i wysokich technologii. Jeśli w Państwa produkcji lub idei jest potrzebne zastosowanie technologii , która jeszcze nie istnieje albo funkcjonuje w obszarze zamkniętym – jesteśmy w stanie podjąć starania w zakresie pozyskania wiedzy lub umiejętności osób, które mogą taką technologię uczynić dostępną. 

Jest nam teraz dosyć trudno powiedzieć o tym, jak osiągnąć to czego potrzebujecie – nie wiedząc jeszcze co to jest, ale posługując się pewnych schematem chcemy Państwu pokazać pewną ewentualność.

Jeśli np. w telewizji albo internecie zobaczyli Państwo informację o nowym metalu który w specjalny sposób oddaje ciepło i można go wykorzystać przy produkcji urządzeń grzewczych, to my jako firma na Państwa zlecenie możemy dowiedzieć się kto opracował ten metal i skontaktować się z instytucją będącą właścicielem patentu w celu  pozyskania tej technologii. W tym zakresie współpracujemy z międzynarodowymi kancelariami prawnymi i rzecznikami patentowymi.   

To samo może dotyczyć nowych technologii medycznych,  wojskowych, chemicznych, biologicznych  i wielu innych.

Możliwe jest także uzgodnienie z naszym wsparciem współpracy z zagranicznymi instytutami i uczelniami w celu podjęcia wspólnych działań  w zakresie opracowania nowej technologii, procesu czy produktu. Mogą w tych projektach uczestniczyć także nasze rodzime instytucje naukowo badawcze. Przy tego typu projektach istnieje możliwość pozyskiwania finansowania przez międzynarodowe instytucje wspierające.

Uczestniczymy także w dużo prostszych przedsięwzięciach polegających na wdrożeniach nowych technologii usprawniających pracę już gotowych procesów technologicznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę przedstawić swoje potrzeby. My zobowiązujemy się do zachowania pełnej dyskrecji  w poczuciu troski o dobro naszego klienta. W zakresach wymaganych prawem zobowiązujemy się także do przedstawienia odpowiednich certyfikatów bezpieczeństwa z naszej strony.

 

 
technologie specjalne energia solarna technologie specjalne wojsko anty bombowe technologie specjalne wojsko dron technologie specjalne wojsko nawigacja technologie specjalne wojsko robot technologie specjalne wojsko saper technologie specjalne zasilanie solarne technologie specjalne zasilanie wiatrowe

Energia solarna

Urządzenie antybombowe

Dron

Robot wojskowy

Zasilanie solarne

Zasilanie wiatrowe