Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak

Drobny import

Dla małych firm i osób prywatnych proponujemy realizację małych umów na pojedyncze towary, krótkie serie czy próbki towarów. W imporcie dla małych i nowych firm też jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w oczekiwanym zakresie. Może to być sprawdzenie dostawcy, znalezienie eksportera, przygotowanie porównania wielu ofert , przygotowanie biznes planu, organizacja finansowania, pomoc w pozyskaniu funduszy etc. 

W zakresie drobnego importu  znajdują się wszelkiego rodzaju drobne lub duże, ale krótkich serii, produkty azjatyckie i europejskie: przedmioty i zabawki dmuchane, maskotki, quady, motocykle, sprzęt AGD i PC, małe maszyny do różnych zastosowań, zioła, gadżety,  „dmuchańce”,  narzędzia, artykuły reklamowe, folie specjalne, artykuły tunigowe, sprzęt lotniczy (obsługi naziemnej), nowości rynkowe i inne produkty sprzedawane przez świat. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ślad za małym importem realizowali Państwo duże pełno-kontenerowe zamówienia. 

Nasza firma jest całkowicie ukierunkowana na budowanie systemu wsparcia klientów  i obsługi przez wiele lat. Jesteśmy lojalni wobec nich i zawsze zachowujemy tajemnicę handlową oraz etykę zawodową. Postępujemy zawsze zgodnie z zasadami ustalonymi w rozmowach i umowach handlowych.  W zakresie prawnym umowy są obsługiwane przez niezależne kancelarie prawne  i powiernicze „nasze” lub wyznaczone przez klienta.

Wszelkie importy są realizowane na zasadach importu kontraktowego – oznacza to , że to nie my udzielamy gwarancji na produkty! My jesteśmy tylko pośrednikiem importowym realizującym Państwa  koncepcje. Gwarancja ta jest udzielana przez producenta (w Azji  zwykle 1 rok), ale nasza firma udziela wsparcia w dochodzeniu ewentualnych Państwa roszczeń reklamacyjnych w stosunku do producentów i wsparcie serwisowe na zasadzie pozyskania części zamiennych od producenta albo wskazania odpowiednich serwisów.

Powyższa uwaga nie dotyczy produktów których jesteśmy dystrybutorem – w takim przypadku nasza firma albo nasi partnerscy dystrybutorzy zapewniają pełen serwis i gwarancję w Polsce.

Dla małych importerów posiadamy sporą ilość ofert producentów zainteresowanych rozpoczęciem stałej wymiany handlowej z Polską. Być może Państwa próbne małe importy spowodują , że staną się Państwo dużymi dystrybutorami.

Realizujemy też małe importy dla osób prywatnych z zapewnieniem atrakcyjnych ofert frachtu ze wszystkich kierunków świata.  Małe importy za Państwa zgodą mogą być realizowane prze uczniów szkoły logistycznej, z którą nasza firma współpracuje.  Te „praktyki” pozwolą Państwu na zminimalizowanie kosztów, a procedury są jednakowo bezpieczne a wręcz przebiegają pod podwójnym nadzorem. 

drobny import lotniczy