Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Import technologii

Nasza firma niesie pomoc polskiemu biznesowi i instytucjom w zakresie pozyskiwanie technologii potrzebnych do kreacji i realizacji planów biznesowych i innych. Przeprowadzamy import technologii z udziałem polskich ekspertów z wielu dziedzin zapewniających asystę techniczną. Uruchamiamy programy kooperacyjne i wymiany naukowej. W miarę możliwości staramy się zapewniać jak najszerszy udział w przedsięwzięciach dla polskich podwykonawców, konsultantów czy projektantów. Korzystamy ze wsparcia jednostek naukowych jak i instytucji wsparcia wymiany naukowo-technicznej odpowiednich dla rynku eksportera oraz ich odpowiedników w Polsce.

Pozyskiwanie technologii może się odbywać na różnych modelach współpracy, jednak standardowo jest to zakup np. linii technologicznych, patentów, myśli technicznej, projektów inżynierskich, nowych substancji czy procedur, koordynacja w zdobywaniu i przenoszeniu "know how", transfery technologii itp.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wiedzą i importem, technologii, maszyny lub całej linii technologicznej i innymi środkami, prosimy o kontakt. Nasza firma zajmie się importem technologii w określonym przez was zakresie z zachowaniem odpowiedzialnych procedur poufności i rzetelności wobec zleceniodawcy z zachowaniem praw eksportera.

Proszę przeczytać również w dziale finansowanie importu o naszych usługach umożliwiających pozyskanie funduszy dla importu technologii między innymi z USA. Finansowanie jest ułatwiane zwłaszcza dla technologii ekologicznych, medycznych, energetycznych i wielu innych niezwykle dochodowych dziedzin. Jednak jest także otwarte dla technologii niszowych.

Mamy nadzieję, że połączenie nowoczesnych technologii z polską kreatywnością i zdolnościami inżynierskimi zapewni sukces wszelkich Państwa przedsięwzięć biznesowych.

Nasza firma zapewnia profesjonalną międzynarodową obsługę prawną, negocjacyjną, merytoryczną oraz logistyczną tych przedsięwzięć.

Zasady współpracy są uzgadniane indywidualnie i elastycznie dopasowane do potrzeb klienta. 

Oczywiście bardzo chętnie zapewnimy również pomoc dla eksportu naszych rodzimych technologii. 

 

 

piroliza termoliza opon i plastiku Fabryka_pelletu

Zakład utylizacji opon w procesie indukcyjnej termolizy - przetwarza 19t na dobę

Wizualizacja fabryki pelletu w technologii prażenia mikrofalowego.