Strefy czasowe


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Maja 2024
Imieniny obchodzą
Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia,
Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon

Do końca roku zostało 223 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Maszyny

Nasza firma prowadzi opracowanie, produkcję i import różnych urządzeń służących - mówiąc w skrócie - do zarabiania pieniędzy. Od wielu lat specjalizujemy się w samosprzedających urządzeniach vendingowych,  zwłaszcza tych z nietypowej półki lub działających na nowatorskich zasadach.

Nasze kawomaty nie tylko robią doskonałą kawę, ale mogą rozpoznać klienta, wykonać kawę mrożoną, jednocześnie sprzedać napoje w puszkach itp. Są wykonane w Japońskiej nowoczesnej technologii,  z pełnym monitoringiem utargów i funkcji awaryjnych.

Nasze maszyny do lodów (3 typy) mogą robić i sprzedawać lody typu soft przyjmując opłatę zarówno banknotem jak i monetą. Te maszyny potrafią się same oczyszczać i poddawać autopasteryzacji.

Nasze maszyny do ciepłego jedzenia wykonają pyszne hamburgery, hot-dogi czy pizzę lub całkiem inny produkty .

Pełne katalogi wszelakich maszyn vendingowych przedstawimy po określeniu Państwa potrzeb.

Inne maszyny to wiele typów maszyn do lodów które importujemy jako realizator dla wielu dystrybutorów w Polsce. Maszyny do lodów soft,  świdry miksujące typu swirl do tzw. jogurtowni  i wiele innych. Zapewniamy , że jesteśmy w stanie pozyskać w doskonałych cenach prawie każdy produkt branży gastronomicznej i pokrewnych.

Posiadamy w ofercie także kompletne nowe i ostatnio także używane linie produkcyjne np. do produkcji cukierniczej. Producenci znanych światowych fabryk przemysłu maszynowego trafiają na polski rynek za naszym pośrednictwem i z naszym stałym wsparciem dla klienta końcowego.

Mamy bardzo dobrych dostawców sprawdzonych przez lata w zakresie sprzętu lotniskowego, ogrodniczego , jachtingu i wielu innych dziedzin.

Posiadamy także stale aktualizowana ofertę odnośnie wszelkiego typu maszyn budowlanych, przemysłowych, drogowych dla przemysłu ciężkiego i górnictwa. Cały czas jest to kilka tysięcy pozycji stale aktualizowanej bazy. Umożliwiamy także realizację zakupów maszyn w bardzo atrakcyjnych cenach bezpośrednio na aukcjach używanego sprzętu na całym świecie.

Staramy się importować dla naszych klientów wszystko co potrafi zarabiać pieniądze.

Wiele z firm oferujących maszyny poszukuje dystrybutorów na terenie Polski – być może szukają właśnie twojej firmy?

Pomagamy w otwarciu biznesów  przez wsparcie finansowe, atrakcyjny leasing, refinansowanie i wiele innych metod pozyskania funduszy dla danego typu działalności. U nas leasing i wsparcie jest możliwe nawet dla nowych firm.